Velmi zajímavá teorie, bohužel se mi zdá nejpravděpodobnější. Rád bych se mýlil, ale hodně věcí tomu nasvědčuje. -Hun-

 

*Dnešní zpráva převzata z deníku AlAhram mluví za všechno.*

 

  Turecký novinář Mehmet Akhul přinesl autentické svědectví o plánech a jejich realizaci přímo z centra bojů takzvaného Islámského státu z oblasti střední Sýrie.

 Rok a půl tam působil pod jménem Mohamed Akhe jako bojovník tzv.Islámského státu (kalifátu). Sám označuje tzv. Islámský stát (ISIS) jako podvod řízený zahraniční tajnou službou.

 Ve vedení ISIS jsou lidé trénováni v zahraničí a někteří dokonce i takoví, co byli už zatčeni americkými vojsky v Iráku a později propuštěni. Jejich identita je poměrně málo známá a těžko zjistitelná.

 Uprchlická krize je podle Akhula organizovanou připravovanou ISIS na převezení armád ISIS do Evropy.

 Všechny akce s dětmi a ženami jsouzastírací manévr, který má uklidnit veřejné mínění v Evropě a zvednout vlnu solidarity.

 Cílem mají být samozřejmě nejvyspělejší ekonomiky EU.

 Bojovníci ISIS mezi sebou komunikují prostřednictvím mobilních GSM telefonů v síti Spojených Arabských Emirátů Etisalat, které  mají zaplacené přímo z ISIS.

 Tím je také vyřešena záhada, jak mohli takzvaní chudí uprchlíci komunikovat mezi sebou z moderních smartphonů celé týdny v roamingovém  režimu, přičemž neměli peníze údajně na nic.

 Příkazy a velení jde přes velitele skupin, které tvoří převážně obyvatelé Sýrie a Iráku a jedna skupina je vedena třemi muži, za předpokladu, že jsou na jednom místě. Proto se takzvaní uprchlíci domáhali sami rozhodovat, kde budou umístěni.

Jejich taktika má začít tak zvanou gerilovou válkou, což je v podstatě partyzánský způsob boje a to bráněním veřejného pořádku, infiltrací domácího obyvatelstva a kontaktem s již žijícími skupinami v EU.

Toto je důkaz, že celý systém v EU reprezentován zrádci jako Merkelová, Hollande, Junckers, Faymann a ostatní totálně zradili Evropu a nechali  ji nepřipravenou na totální válku vedenou z vnitřku.

 Akhul podrobně popsal organizační strukturu bojovníků tzv. Islámského státu v Evropě.

 Takzvaní uprchlíci z válečných oblastí jsou ve skutečnosti bojovníci ISIS, maskovaní rodinami a dětmi, kteří navazují kontakty s již existujícími  strukturami, které v Evropě již působí.

"Válka v Evropě se začala"  prohlásil operační důstojník policejního velitelství v jižním Hesensku po rozsáhlé akci odhalující rozsáhlou síť  muslimských vojenských struktur v Německu."Toto je výsledek ranní mimořádné porady ředitelství tří sousedních spolkových zemí", dodal.

 Jeho britští kolegové podnikli po Akhulovom svědectví operativní zásah, odhalující síť muslimských partyzánů v oblasti Midlands.

 Připravovali teroristické útoky a sabotážní akce po celé zemi, což má být začátek přenesení bojů z Blízkého východu doEvropy. 

Jak Akhul uvádí ve svém příspěvku v Al Ahram z dnešního rána, 

 tzv. uprchlíci komunikují většinou přes dubajského operátora firmy Etisalat, která do dnešního oběda zablokovala několik desítektisíc účtů, které  komunikovali neustále jen a výhradně přes roamingových partnerů v Evropě.

 Kontrola a odposlouchávání telefonátů začalo policejními orgány v německé spolkové zemi Hesensko, kde je nejvíce teroristických buněk i ve Velké Británii.

 Podle svědectví Akhula je v Evropě odhadem více než 450 tisíc bojovníků ISIS, z nichž je přibližně 80% aktivních. Ostatní se skrývají, nebo jsou mimo kontrolu velitelů ISIS.

 "Maďarská armáda je ve stavu pohotovosti a připravena na násilný zásah v případě narušení hranic", prohlásil premiér Orbán.

 Mehmet Akhul je momentálně (situace o18:30) na policejním ředitelství v Ammánu a podle mluvčího policejního ředitelství se stále neví, kdy a za  jakých okolností bude propuštěn.

 Informace čerpáme ze zdrojů ammánském pobočky Al Jazeera i od spolupracovníků v Káhiře a Ammánu.

 Tak se můžeme připravit na krvavou válku.

 

 A nezapomeňte v dalších volbách volit darmojedy a vlastizrádce z ČSSD, ODS a KDU!!