V živé paměti mám kubánskou i berlínskou krizi. Vzhledem k věku jen matně vzpomínám na krizi maďarskou. Nedostali jsme se „po spirále“ zase někam do těchto míst???? Zatím všechny nepřímě důkazy (příprava amerických ubytovacích prostor na Krymu dva roky před jeho „obsazením“ Ruskem, počet amerických základen okolo Ruska, destabilizace Evropy, embargo atd. atd.) svědčí ve prospěch těchto tezí a určuji jako říši zla úplně někoho jiného J. Že by skutečně zloděj křičel „chyťte zloděje“???

 J.

 P.S. v souvislosti s tím se vynořuje neodbytně otázka, kdo vlastně tento svět ovládá??? Ti co podepisují, jako loutky, takovéhle dokumenty to asi nebudou. A kde je tedy vlastně pravda, která má, údajně, zvítězit nad lží a nenávistí!!!

 Toto mi přišlo od kolegy z Německa - i tam (potajmu) sledují dění .....  :-(

Ale: že je to sviňárna, co?? 

Barbarossa 2


Plk. Pavel Sviridov : rozvědka získala tajné plány proti Rusku  - operace Barbarossa-2


S odstupem času se rýsují podrobnosti kolem předčasného odjezdu Vladimira Putina ze summitu G-20 v Brisbane, Australie, který se konal v listopadu 2014. Naše sdělovací prostředky si pospíšily s hodnocením, že Putin odjel se staženým ocasem kvůli Ukrajině, protože slušní západní politici s ním nemluví.

Vypadá to ovšem, že to bylo trochu jinak.

Ruský plukovník Pavel Sviridov zveřejnil na svém blogu pikantní detaily z velmi dlouhého bilaterálního jednání Vladimira Putina s kancléřkou Merkelovou.

Píše:

Starý přítel z “vodojemu” ( sídlo rozvědky GRU ) mi sdělil příčinu, proč se Angela Merkelová stále angažuje v protiruské kampani.
Jak je známo, na summitu G-20 v australském Brisbane měl Putin čtyřhodinovou schůzku s Angelou Merkelovou, během které mu řekla: “Vladimíre, no tak, Vy jen blafujete, nemáte síly na to přetahovat se s Amerikou. Vaše rakety prostě do Ameriky nedoletí.”

Na to ruský lídr, po tříminutové pauze s pohledem na kancléřku, vytáhl z aktovky v Pentagonu vytvořený a potvrzený hlavami hlavních evropských států – členů NATO – plán “Barbarossa- 2” ( ruská rozvědka očividně perfektně pracuje ).

Jak známo plán Barbarossa byla direktiva Hitlera k napadení SSSR.

Podle plánu Barbarossa 2 se Rusko dělí na zóny vlivu a okupuje se vojsky NATO v klíčových centrech.

“Je to Váš podpis?” – zeptal se merkantilního andílka. Rozčílená, zrudla a kývla.

“Tak, tedy, může být, že do Ameriky nedoletí. Ale na základny USA na území Německa doletí přesně, to vám garantuji. No, možná se další desítka raket netrefí a místo na základny spadnou v Mnichově nebo ve Frankfurtu, podle toho jak to dopadne.”Tetičce se po těch slovech udělalo špatně a schůzka byla ukončena.

Putin poté odletěl z Brisbane předčasně, po téhle schůzce ho totiž raději nepozvali ani na společnou snídani.

Není se čemu divit, seděli tam také hlavní představitelé NATO, kteří plán Barbarossa 2 schválili : Kanada, Francie, Německo, Velká Britanie, USA.

Není bez zajímavosti, že tato tajná informace byla z ruských zdrojů "vypuštěna" 20. února 2016, tj. v době kdy se člen NATO-Turecko snaží vtáhnout Rusko do vojenského střetu v Syrii, s tím, že NATO by se poté na základě čl.5 své Charty mělo také zapojit do tohoto vojenského dobrodružství.

Všechny politické kurvárny z polsedních 30-ti let pocházejí z Bílého Domu, Pentagonu a Bruselu. Kdo si myslí opak, klidně tento email smažte.


http://pavel-sviridov.livejournal.com/283997.html