Tak dnes mne dostali zprávy na Primě...,  včera)
S hlasitými mumrajem "za doprovodů bubnů" jsme přijali velkou KŘESŤANSKOU rodinu z Iráku.... Začali je učit česky a "zařazovat" do života... Při prohlídce nabízeného bytu z milého tatínka vylezlo: Nebudu žít v přemalovaném chlívě, v Iráku jsem bral plat, který by tu bohatě v čechách uživil pět rodin. Moji známi v Kanadě (jmenoval další státy) žiji v přepychu.... Tak to je ,ale síla Sobotko,Zaorálku,Dinsbíre atd. Novinky o ničem zase neví, že?

Ještě mi nedá přidat se k příspěvku p. Jaňury z Pardubic a říci, že
jsme doma nevěřili vlastním očím. Uprchlíci před válkou, námi vybraní a prověření křesťané které jsme si vybrali nám plivli do obličeje a s pohrdáním mluvili o naší nabídce. Drze se dožadují lepšího bydlení a zajištění a chlubil se svými příjmy "pohrozil"že jinak se vrátí do Iráku!!!! To byla síla, doufám, že sluníčka pohasla!

 Jen ještě malý dodatek: o bytě 2+1, který nedostane samoživitelka s dětmi se ten dobytek vyjádřil jako "o přemalovaném kravíně"!!!

Docela to přeji všem těm parazitům, kteří drancují státní rozpočet jako neziskové organizace. Ještě by jim za to mohl dát přes držku!