image001.jpg

 

V zápalvě emigrantských informací přeposílám tuto následující  proto, abychom se vůbec vyznali u nás doma, když někdo blbě žvaní v masmédiích, kdo je kdo...

Obrazovku ČT a TV NOVA ovládlo "monstrum" Monika Mac Donagh Pajerová  (dále jen Monika MDP)

tak, už to víme,aneb kdo vede hysterickou mediální štvanici proti Zemanovi)

Google oMonice MDP :

1. Monika MDP- bývalá studentská vůdkyně z r1989, nyní pedagožka pražského centra New York University je nevlastní sestrou Jiřího Dientsbiera ml.

(protizemanovské červené karty rozdávala Šárka Kadlecová, bývalá zaměstnankyně Amerického velvyslanectví - jaká náhoda !). NYU je něco, jako byl dříve VUML, jen teď je to Havlismus. 

2. Monika MDP je vdaná za Ira, Petra Mac Donagha.   

3. Měla milenecký vztah sLubomírem Zaorálkem (dnes ministr zahraničních věcí)a po rozvodu s ním žila. Proto Zaorálek brojí proti Zemanovi?  

4. Jejídcera Emma Smetanaje moderátorkaTV Nova(na rodila se v Paříži, kde M.Pajerová žila se svým prvním manželem Smetanou) Emma Smetana žije s muzikantem a hercem izraelského původu Jordanem Hajem. 

5. SestrouMoniky Mac Donagh Pajerové, je"Biomasa" Kateřina Jacques(jméno má po francouzském exmanželovi Christian u Jacques). K Jacques je partnerkouMartina Bursíka,předsedy strany Zelených a místopředsedy ODSTopolánkovyvlády. Porodila mu dceru Noemi. Bursík dříve žil s Monikou- nevlastní sestrou Jiřího Dienstbieraml. Jiří Dienstbierst st. byl 4x ženatý, jeho třetí manželkou bylaKvěta Dienstbierová, bývalá manželka Ivana Havla.Ivan Havel je bratrem ex-prezidentaVáclava Havla. Jiří Dienstbier ml.(protizemanovská klika v ČSSD)se narodil ve Washingtonu a je americký státní občan.(takže máme američana ve vládě!!!)

Klan organizující hysterické mediální a červeno-kartičkové

kampaně proti Zemanovi:

 Pošli tuto zaprodanou mediálně-politickou 
"mafii"
dál, aby lid znal pravdu. 
 

To je banda propletenců na nejvyšší úrovni !!!!!!!!!!