Proti pohádkám nemám výhrady, ale tuto provažuji za opravdu skvěly výtvor na správnou ideologickou objednávku. Souhlasím s názorem, kam naši herci došli ve snaze udržet si svoje příjmy i za cenu podřízení se ideologické poptávce. 
  VIDEO: Multikulti Sněhurka pro dětina ČT podle notiček poradce premiéra Sobotky.

 

http://aeronet.cz/news/video-multikulti-snehurka-pro-deti-na-ct-podle-noticek-poradce-premiera-sobotky-unikle-emaily-opravdu-dokazuji-ze-ct-toci-pohadky-pro-deti-podle-tezi-poradcu-premiera-a-zajmu-nwo/

 

Pokud nemáte žaludek na pohádku, pouze ji popíšu. Sněhurka je bílá a nosí deštník, protože její bílá pleť na slunci chytá pihy. Nemůže nikde pracovat, je vyloučená ze společnosti kvůli své bílé kůži. Jednoho dne najde inzerát, že trpaslíci hledají kuchařku. V kuchyni slunce nesvítí, a tak práci vezme a 70! trpaslíkům vaří kaši. Jednoho dne se vrátí trpaslíci z práce, že přišli o zaměstnání a dostali od Boha hory výpověď. Sněhurka se zeptá, co dělali za práci a oni jí řeknou, že vy kopávali „blesk“. Sněhurka se vydá k hoře a zjistí, že to nebyl blesk, ale zlato. A jsou ho tam plné vykutané vagóny. Sněhurka trpaslíkům řekne, že to, co kopali, nebyl blesk, ale zlato, a že jsou bohatí. Sněhurka dostane od trpaslíků kabelu zlata a jde do města. Tam narazí na černocha. Sněhurka se diví, že je černý. Sáhne si na něj, ale nemá prst černý od sazí. A diví se. Černoch se diví, že je bílá a sáhne si na Sněhurku. Prst nemá od ní bílý a také se diví. Pak sezasmějí a vezmou se. A mají spolu děti, ale ty nejsou ani černé, ani bílé, ale světle hnědé. A to je výhra! Děti mo h ou běhat na slunci a nespálí se, nemají pihy. To je super výhoda nad bílou rasou! Hurá.

Takovéto multikulti slátaniny tedy na Déčku vysílá Česká televize našim českým dětem. Pokud ještě platíte koncesionářské poplatky, je načase se zamyslet, jestli raději nedojít na poštu a neodhlásit je, protože tohle platíte každý ze svých poplatků. Tolik krásných pohádek vyrobila Československá televize, pohádky z Mechu a Kapradí, O včelích medvídcích, o Maxipsu Fíkovi, Krkonošské pohádky, Kuba, Kubula a Kubikula, A jeto!…

Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet, a možná ještě dál, je rybníček Brčálník… však tolik krásných pohádek pro děti existuje , ale ČT, na pokyn poradce premiéra a jeho NWO páníků, točí multikulti propagandu nejen proti bílé rase západní civilizace, ale i proti zlatu.   Nejmenší děti jsou nejzranitelnější propagandou, pohádky jsou nástrojem formování vzorců chování. 

 Pozor na to !   TAKOVOU NÁM PŘIPRAVUJÍ BUDOUCNOST,VE STYLU MULTI-KULTI BÍLÁ ŽENA SI VEZME ČERNÝÝHO (ROZUMĚJ MIGRANTA) A BUDOU MÍT SPOLU HNĚDÉ DĚTI !! Taky se vám chce blejt? Mně taky. JSTE-LI PROTI, ŠIŘTE DÁL - TOTO UŽ NENÍ MOŽNÉ, TOTO JE CÍLENÁ LIKVIDACE BÍLÉ RASY V EVROPĚ!!

 a Donutil je jen prodejný prase.. !