Premiér SOBOTKA na téma ,,uprchlické krize" a v souvislosti s ní ,,vyhlášení referenda o vystoupení ČR z EU" prohlásil - mimo jiné že : JE PROTI REFERENDU a ŽE TO MUSÍME ŘEŠIT SPOLEČNĚ SE ČLENSKÝMI STÁTY EU !!! A že je výhodou, že jsme členy EU , že na to nejsme sami atd. .....Nezajímá ho názor lidu co ho volil!
Když dostal slovo Okamura řekl : "Napřed Vám všem musím sdělit, že tu NESMÍM mluvit víc jak jednu minutu o tak závažném problému, ale jsou povoleny hodinové obstrukce a kecání o ničem, aby nebylyschváleny potřebné zákony pro naše občany ! Soustavně mi není v ČR umožněno veřejně vystoupit ve sdělovacích prostředcích !
Premiér tu neříká pravdu, jelikož Švýcarsko jasně řeklo že žádné tzv. uprchlíky nebere a podílet se na řešení této krize odmítá Velká Británie v chystaném referendu již oznámila, že z EU asi vystoupí ! ( pozn:
TYTO ZPRÁVY NAŠE MÉDIA ZAMLČUJÍ)Vyzývám vás pane premiére, abyste se dnes po jednání PS se mnou sešel - je nachystaná kamera a čestně si to vyříkáme !
Nemůžete -li dnes, prosím o jiný termín.
Premiér na to ihned odpověděl: Že tady zastupuje parlament ČR a nějakou "Okamuro fobii" tady nehodlá propagovat.."
A ŠMYTEC . O co tady dnes opravdu běží - to nechápe ani vůl. Sobotka nesouhlasí s prezidentem Zemanem, aby se přestali přijímat uprchlíci z islámských zemí, ale naopak vláda zajistí, aby se jim pomáhalo stále více.
A proč si to takoví politici nedali do volebního programu, že budou islamizovat Evropu?
Myslete na to při volbách - ČSSD,TOP 09, ODS a KDU-ČSL už nikdy více, ti hlasují vždy proti našim dětem, důchodcům, nemocným i vlasti a serou miliardy darmožroutům z naší práce, ale bez našeho souhlasu!!!
Teď nás i odzbrojí, abychom se nemohli ani bránit!!!Nechceme tu dobu TEMNA jako Dientsbier a začleňování HRDLOŘEZŮ, neslučitelných s naší kulturou jako Sobotka, Schwarzenberg a europsychopati..
Ať si každý zůstane doma ve své vlasti a bojuje za svou svobodu, zběhové byli vždy popravování a oni mašírujou za lepším a nechají doma ženy i děti naservírované bez ochrany ISILU a ještě jim dáme vše zadamo na úkor národa. To co udělali ze své krajiny, takové ruiny by nadělali i z naší krásné země!!!
Nedovolme, aby nám sem vlastizrádci prosadili "nacisticko-muslimskou okupaci"!!!
Komu není lhostejná naše budoucnost - ten to jistě přepošle dál.