Přivandrovalci jsou paraziti, potvrzuje švédská zkušenost. Nepracují a jen se přiživují

STOCKHOLM | Švédsko se mění. Migrační krize vykonává své. Ze země vysokých blonďáků a blondýn se stává země, v níž je zhruba o milion lidí víc než před osmi lety. O většinu přírůstku se postarají přivandrovalci. MF DNES jako správná žumpa dále pokračuje tvrzením, že to oživuje švédskou společnost, ale co chtít od plátku, který vlastní někdo jako je Andrej Babiš. MF DNES není vhodná ani na vytření posrané prdele.

 
mu-Slimácká prasata palí švédskou vlajku

mu-Slimácká prasata palí švédskou vlajku„Podle odborníků příchod imigrantů ze zemí, kde je porodnost výrazně vyšší, švédskou společnost, stejně jako mnohé jiné země Evropy, oživuje. Ale přináší to také problémy,“ citují žumpu MF DNES ParlamentniListy.cz, ovšem k těm problémům, aby to nezapadlo:

„Mezi ně patří například nezaměstnanost. Mezi přistěhovalci je totiž nadpoloviční většina nezaměstnaných. Zhoršila se také úroveň vzdělání. Podle odborníků za to může skutečnost, že na vzdělávání dětí z rodin přistěhovalců jsou kladeny větší nároky. Navíc se zvyšuje poměr dětí s imigrantskými kořeny ve třídách,“ referuje zmíněný web, který o článku mediální žumpy informuje.

Rizikem je podle výzkumů také náboženství, podle očekávání již dlouho Švédsko nezůstane ateistickou zemí. A jak to vidí etničtí Švédové? „Vláda by měla v budoucnu repatriovat a deportovat víc migrantů, než jich sem vpouští,“ míní předseda autentické opozice strany Švédští demokraté Oscar Sjöstedt.

Švédsko jasně potvrzuje, že migranti jsou jako vetřelci, tedy že v hostitelské zemi se jen jako paraziti přiživují, nepřizpůsobí se a krajinu mění k obrazu svému – Tudíž přivandrovalí paraziti, kteří ničí tradice a společnost.